Za nisko zbity estrogen

Witam mam problem zbyt mocno zbiłem estrogen . Zawsze zbijałem pod wyniki badań lecz tym razem zabrakło czasu na to .Poleciało za dużo IA no się stało spadł mi poniżej normy i tak mam już ponad tydzień. Przybiłem więcej testa i nic hcg też nic hgh też nic. Wyczytałem na forum że antek aromatyzuje inaczej niż reszta towaru może to pomoże. Jakie jest wasze zdanie.

Ile wbiles więcej testa i hcg że nic w tydzień nie podniosło?

Podbijając testosteron przy braku aromatyzacji którą zbiłem czułem się gorzej . Pomogła metka 20 mg dziennie

Okres półtrwania IA w zależności od substancji czynnej to 2-5 dni. Po tygodniu poziom estro powinien się zacząć już podnosić. Zrobiłeś badanie po tygodniu dopiero, czy np 2 dni po zapodaniu IA i kolejne po tygodni?

Osobiscie nie eksperymentowałbym ze środkami tylko po to, żeby podnieść poziom estro. Jakie masz sajdy spowodowane niskim estro? Tez kiedyś zdażyło mi się zle dobrać dawkę i zjechać tak nisko, ze lab nawet nie oznaczył poziomu, ale nie odczułem tego ani fizycznie, ani psychicznie. Odstawiłem wtedy IA na jakieś tydzień, półtora i poziom estro podniósł się.

Ja się lepiej czuje na wyższym estro w zależności jak mam wysoko testosteron nawet mając Estradiol 80w normie do 31 nie czuję żadnych sajdów i mnie wcale mocno nie podlewa. W mojim przypadku estro gdy zbiłem poniżej widełek labu duże wachania nastroju dziwne bule głowy lęki ? nawet. I wtedy musiałem zejść z teścia troszkę bo po przybiciu 250 sajdy się nasilały ,hcg podbiłem i wiele mi to nie pomogło aromataza wróciła po ponad 2 tygodniach. Za jakiś czas znowu zbiłem po niżej normy dałem metke 2x dzień po 10mg i po tygodniu było już git