Nexium Healthcare - Dyskusja, opinie

Witam,
Co sądzicie o nexium healthcare? Ja osobiście bazuje na ich środkach od jakiegoś czasu… I jestem zadowolony… Problem niestety jest taki, że nieraz zależy jak się trafi potrafi być ból po iniekcji/stan zapalny ale to też indywidualna sprawa.

Wlasnie dlatego na wzglad przez bol po iniekcjach wiecej nie tykam nexium,lab od dawna na rynku i raczej chwalony ale po co sie meczyc jak inne laby nie bolą,chociaz to kwestia stricte mocno indywidualna. Pozdro

u mnie nex same pozytywne opinie, nawet ostatnio ktos badał i tesc byl lekko przesypany, z tą bolesnoscią to prawda, tez słyszałem takie opinie , lazezy od rozlania, u mnie wlasnie teraz nex i ions tak jak ktos wyzej mowił na topie

Ja też czasem lecę coś z nexium, aktualnie prop, i jak najbardziej oki, wcześniej trochę orali jeszcze podjadałem i też było spoko, ból po iniekcji - sprawa indywidualna, ja czuję lekki dyskomfort ale jak zmieszam z innymi sokami to prawie nie czuć;-)

Noo ja biłem testa E +mastera E w jednej pompce… było git… Teraz sam test E leci i urywa lekko dupe… Może następny flakon będzie lepszy… Orale dla mnie spoko

Dziwna sprawa z tym nexium, bo jedne partie (orale,inj) wychodzą z hologramami, a inne bez

To już zależy od dilla czy przyklei czy nie… Producent z tego co wiem wysyła bez przyklejonych hologrów osobno i dlatego tak jest