Jaki smak KFD premium wpc najlepszy?

Siema, jaki smak kfd premium wpc najbardziej polecacie?

Kokos, biala czekolada, lody waniliowe

Ogólnie moim zdaniem wszystkie są spoko, jednakże najbardziej rozczarowała mnie biała czekolada z maliną, aczkolwiek dawno takowe miałem więc może coś się zmieniło na plus.

Osobiście Karmelowo-mleczny jest Top1

Jogurtowo jagodowy i polecam do owsianek kaszy mannej karmelowo mleczny. Nadaje owsiance lub kaszce mannej takie mleczne nuty. Z kodem „MATKON” masz zniżkę na KFD

Dziwne pytanie… przecież każdy z nas ma inne preferencje smakowe. Niżej przykład. Kolega poleca solony karmel a dwóch innych pisze, że najgorszy. Ja też mogę go nawet łopatą na sucho sypać do japy.

Biała czekolada,kokos , mleczna czekolada i słony karmel

Taki, który ci najlepiej będzie smakować. Ja mogę polecić białą czekoladę, Oreo i o smaku ciasteczka a’la snikes. Do tego kup sobie te zielone o smaku naturalnym i zmieszaj, zostaw sobie trochę naturalnego, abyś mógł dodawać do różnych innych posiłków i podbijać białko. Same białka smakowe dla mnie osobiście wydają się słodkie, może dlatego, że ja lubię sporządzić koktajle z małą ilością płynu (około 100-150ml). Można rozrobić porcje np. w 300/400 ml ale wtedy to dopiero jest sikacz.