Czym zastąpić słodycze podczas redukcji?

Jestem na redukcji od 4 miesięcy (waga poleciała w dół 7kg) ale jednak ciągle sięgam po słodycze, które chciał bym raczej wykluczyć z mojej diety, czym mógł bym je zastąpić praktycznie na stałe?

Nie eliminuj ich do 0 tylko ogranicz i wlicz w bilans kaloryczny,a jako zamiennik to możesz zastosować różnego rodzaju sosy 0 kalorii itp które możesz kupić na różnego rodzaju stronach z suplementami

staraj się ograniczyć i może poszukaj słodkiego posiłku, który ci je zastąpi, ja odnalazłem budyń i płatki z mlekiem niby niewiele białka ale zastępuje słodycze znakomicie i jestem usatysfakcjonowany i najedzony

jak masz mocne parcie na słodycze to prawdopodobnie brak zbilansowanej diety, jeśli tak o po prostu je lubisz w umiarze to wliczaj, ale jeśli chcesz zastąpić tak całkowicie to polecam słodkie posiłki które jednocześnie cię nasycą i wyeliminują chęci na podjadanie

1.po prostu jeść ale żeby dało się wliczyć

2.zamienić na proteinowe słodycze jeśli Ci nie szkoda kasy

3.Kupić kilka słodkich sosów 0, przykładowo z kfd

4.Robić słodkie posiłki, ale słodkie składniki to np budyń, białko, słodzik, sosy 0, przykładowo twaróg z budyniem, nie dość ze się zapchasz to jeszcze będzie smaczne